Fundacja Aspiracje LogoFundacja Psychoedukacyjna ASPIRACJE ma swoją siedzibę w Kaczym Bagnie. Założona została pod koniec roku 2013. Ma na celu działalność na rzecz aktywnej edukacji, psychoedukacji, animacji społecznej i kulturalnej, jak i socjoterapii i psychoterapii oraz inicjowanie i wspieranie nowatorskich rozwiązań w różnorodnych dziedzinach życia społecznego. Fundacja propaguje edukację nieformalną oraz kształtowanie refleksyjnego, niezależnego myślenia. Działa na rzecz rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych, a także grup i społeczności.

Zapraszamy do śledzenia najświeższych informacji na temat działań fundacji na naszym facebook’u:

https://www.facebook.com/FundacjaAspiracje

 

Statut Fundacji Psychoedukacyjnej Aspiracje:

2018r   –   Warsztaty pewności siebie dla kobiet – „W maju zakochaj się w sobie”

To weekendowe, autorskie warsztaty dla kobiet, które potrzebują uwierzyć w siebie, docenić i polubić siebie bardziej, zaopiekować się swoimi potrzebami, wziąć głęboki oddech i poczuć się dobrze sama ze sobą. Szkolenie pomoże Ci i innym uczestniczkom zatrzymać się na chwilę i poświęcić sobie uwagę, by zauważyć, co możesz jeszcze dla siebie zrobić, by wieść satysfakcjonujące życie w zgodzie ze sobą i miłością do samej siebie. Czyż może być na to lepsza pora niż maj?

Szczegółowe informacje, cena, zgłoszenia – kliknij by dowiedzieć się więcej…

 

2016/2017r  –  Projekt „CUMA – Ciało, Umysł, Moc, Aktywność”

Miło nam poinformować, iż Fundacja Psychoedukacyjna ASPIRACJE z siedzibą w Kaczym Bagnie została zwycięzcą w pierwszej edycji konkursu Tesco Decydujesz-Pomagamy. Projekt „CUMA – Ciało, Umysł, Moc, Aktywność” zwyciężył ilością 21619 głosów klientów, jesteśmy na 6 miejscu w całym kraju! Jesteśmy szczęśliwi i bardzo dziękujemy za głosy! Fundacja już niebawem rusza z działaniami.

Projekt CUMA ma na celu edukację prozdrowotną i zachęcenie mieszkańców by lato i jesień przeznaczyli na naukę zdrowego stylu życia. Razem będziemy zdrowo gotować, zasięgać rad specjalistów od zdrowia i chorób,dbać o prawidłowy oddech oraz sprawność fizyczną na warsztatach jogi. Czas umilą nam warsztaty zielarskie, a warsztaty wizażu pozwolą paniom poczuć się pięknie i młodo w każdym wieku. Nauczymy się być pewni siebie i radzić sobie ze stresem w pracy i szkole. Zadbamy wspólnie o ciało i ducha!

 

Zajęcia jogi dla każdego

W ramach projektu realizujemy przez 10 tygodni bezpłatne zajęcia jogi dla mieszkańców w kazdym wieku. Zapraszamy w czwartki o 18:00 do sali fitness w Zespole Szkół im.C.K. Norwida w NML. Warto – bo joga jest trudno dostępna na naszych terenach!

Warsztaty joga

 

2016r  –  „We wrześniu – zakochaj się w Sobie!” – czyli warsztaty pewności siebie dla kobiet

We wrześniu – zakochaj się w SOBIE” to weekendowe, autorskie warsztaty dla kobiet, które potrzebują uwierzyć w siebie, docenić i polubić siebie bardziej, zaopiekować się swoimi potrzebami, wziąć głęboki oddech i poczuć się dobrze sama ze sobą. Szkolenie pomoże Ci i innym uczestniczkom zatrzymać się na chwilę i poświęcić sobie uwagę, by zauważyć, co możesz jeszcze dla siebie zrobić, by wieść satysfakcjonujące życie w zgodzie ze sobą i miłością do samej siebie.

Szczegółowe informacje, cena, zgłoszenia – kliknij by dowiedzieć się więcej…