Kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich

Opublikowane przez: Administrator Kaczegobagna marzec - 7 - 2023 z Możliwość komentowania Kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich została wyłączona

Kochani 🥰
Serdecznie zapraszamy na wiosenną 2-godzinną „Kąpiel w dźwiękach” do Kaczego Bagna 💖
Zanurzymy się w oceanie dźwięków gongów, mis tybetańskich i kryształowych, kamertonów, dzwoneczków Koshi, kija deszczowego, bębna oceanicznego i szamańskiego oraz innych instrumentów etnicznych.


Ukołysze Was też śpiew z głębi mojego serca.
Do miłego zobaczonka 😘
Ameah i Tomasz ❤️
termin: 19.03.2023 (niedziela)
godz. 18:00 – 20:00


OBOWIĄZUJĄ ZAPISY:
👉 biuro@kaczebagno.pl
👉 tel.: 519644062
Inwestycja: 70 zł

🌺Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach z Naturalnych Kosmetyków, które będą poprzedzać koncert (14:00 – 17:30)
Szczegóły wydarzenia:
👉 https://fb.me/e/13XF48xuO
👉 https://kaczebagno.pl/naturalne-kosmetyki-warsztaty-dla-dzieci-i-doroslych-19-marca/
(- 10% zniżki jeżeli zdecydujesz się na udział w warsztatach oraz w koncercie)


Czy można lepiej o siebie zadbać tej wiosny? 😉Bardzo prosimy o przekazanie INFO o w/w wydarzeniu znajomymKąpiel w dźwiękach może być równie oczyszczająca, regenerująca i odświeżająca jak kąpiel w czystym jeziorze, czy morskich falach. Dźwięki to też fale o określonych częstotliwościach.Podczas seansu wibracje można odczuć w całym ciele ponieważ działają one na poziomie komórkowym i powodują wewnątrzkomórkowy masaż całego ciała, który na poziomie:
– fizycznym – leczy choroby, oczyszcza z toksyn, zwiększa siły witalne
– emocjonalnym – zestraja, uwalnia od lęków, redukuje stres, poprawia nastrój oraz budzi wiarę w siebie
– mentalnym/duchowym – wspomaga proces uczenia, rozbudza intuicję, wyzwala twórcze inspiracje.W trakcie „Kąpieli w dźwiękach” organizm wchodzi w rezonans z wibracjami z bardzo szerokiego spektrum dźwięków i w połączeniu z wysokim, czystym głosem ciało rozluźnia się i zaczyna się subtelny proces regeneracji całego organizmu.
Budzi się i harmonizuje nasze ciało krystaliczne, aktywuje się nasze DNA oraz pierwotna pamięć Duszy.W czasie kąpieli uczestnicy leżą w wygodnych i ciepłych ubraniach na karimatach.
Bardzo prosimy o przyniesienie ze sobą swoich karimat i kocy do przykrycia.

👩‍🦰 Ameah o sobie:
Muzyka i śpiew towarzyszyła mi od dziecka. Wcześniej nauczyłam się śpiewać i tańczyć, niż mówić i chodzić – tak często mawiała moja ukochana babunia. Od dzieciństwa śpiewałam w chórach, tańczyłam w zespołach, grałam na różnych instrumentach. Jednak moje poszukiwania muzyczne oprócz profesjonalnego wykształcenia (szkoła muzyczna, pedagogika, psychologia. logopedia, muzykoterapia) skierowane były przede wszystkim na odkrywanie wpływu muzyki, dźwięku, głosu na człowieka, a konkretnie wpływu wibracji dźwięku na zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe.
To doprowadziło mnie do odkrycia m.in. gongów, mis tybetańskich i kryształowych, kamertonów i innych instrumentów, na których od ponad 10 lat gram oraz śpiewam z nimi w duecie podczas koncertów i tzw. „Kąpieli w dźwiękach”.
Od lat praktykuję Nada Yogę (jogę dźwięku) oraz gimnastykę słowiańską. Prowadzę warsztaty i zajęcia m.in.
– „Głos (z) Serca”
– śpiewo-kręgi (śpiewanki kobiet)
– Tańce i Śpiewy Pokoju
– Mandala Dance
oraz spotkania indywidualne:
– masaż dźwiękiem (misy tybetańskie)
– Kryształowa Podróż Duszy (misy kryształowe)Owocem mojej pracy są wydane 3 płyty CD, a uwieńczeniem wieloletniego doświadczenia jest założona przeze mnie Fundacja Ameah – Alchemia Dźwięku https://www.facebook.com/fundacjaameah/