Projekt „CUMA – Ciało, Umysł, Moc, Aktywność” w konkursie TESCO!

Opublikowane przez: Administrator Kaczegobagna lipiec - 6 - 2016 z Możliwość komentowania Projekt „CUMA – Ciało, Umysł, Moc, Aktywność” w konkursie TESCO! została wyłączona
Miło nam poinformować, iż Fundacja Psychoedukacyjna ASPIRACJE z siedzibą w Kaczym Bagnie została zwycięzcą w pierwszej edycji konkursu Tesco Decydujesz-Pomagamy. Projekt „CUMA – Ciało, Umysł, Moc, Aktywność” zwyciężył ilością 21619 głosów klientów, jesteśmy na 6 miejscu w całym kraju! Jesteśmy szczęśliwi i bardzo dziękujemy za głosy! Fundacja już niebawem rusza z działaniami.
 
Projekt CUMA ma na celu edukację prozdrowotną i zachęcenie mieszkańców by lato i jesień przeznaczyli na naukę zdrowego stylu życia. Razem będziemy zdrowo gotować, zasięgać rad specjalistów od zdrowia i chorób,dbać o prawidłowy oddech oraz sprawność fizyczną na warsztatach jogi. Czas umilą nam warsztaty zielarskie, a warsztaty wizażu pozwolą paniom poczuć się pięknie i młodo w każdym wieku. Nauczymy się być pewni siebie i radzić sobie ze stresem w pracy i szkole. Zadbamy wspólnie o ciało i ducha!
Projekt CUMA - plakat