Szukamy INSTRUKTORA WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH

Opublikowane przez: Administrator Kaczegobagna sierpień - 16 - 2019 z Możliwość komentowania Szukamy INSTRUKTORA WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH została wyłączona

Wraz z rozwojem Kaczego Bagna rosną nasze potrzeby potrzeby kadrowe. Cieszymy się także, gdy do zespołu dołącza nowa energia. Naszym największym kapitałem i wartością są nasi pracownicy. To z nimi spotykacie się odwiedzając nas czy to na szkoleniu czy wycieczce. Dobieramy kadrę skrupulatnie, tak byśmy mieli wspólną wizję pracy z klientem. Każdemu dajemy szansę nauczyć się pracy wg naszych wyobrażeń i standardów.

W związku z tym ogłaszamy nabór na stanowisko INSTRUKTORA WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH. W naszej ofercie znajdziecie m.in. warsztaty gry na bębnach afrykańskich, warsztaty szczudlarskie, tańca z ogniem, ceramiczne i wiele innych. 

Od kandydatów oczekujemy kreatywności i własnych pomysłów (także na warsztaty autorskie), a także umiejętności organizacji sobie pracy. Wiemy, że niewiele osób ma doświadczenie na powyższym stanowisku dlatego zapewniany przeszkolenie. Jeżeli szybko się uczysz i szukasz miejsca z którym zwiążesz się na dłużej to właśnie oferta dla ciebie.

Nie bez znaczenia jest dyspozycyjność, gdyż wymiar czasu pracy jest elastyczny i uzależniony od grup. 

Najważniejsze dla nas by kandydaci lubili pracę z dziećmi i młodzieżą, by byli otwarci na różne osobowości, poglądy, spojrzenia, opierali pracę z grupą na wnikliwej obserwacji i rozmowie. Dajemy swoim gościom i sobie również, prawo do różnych emocji. Rozmawiamy o nich i rozmowy te są dla nas ważniejsze niż program i plan. 

Po więcej informacji o ofercie zapraszamy pod numerem telefonu 515-822-900. Wyślij do nas swoje CV i kilka słów o sobie w liście motywacyjnym. Dlaczego chciałbyś u nas pracować?

Wszystkie zgłoszenia przeanalizujemy i skontaktujemy się z wybranymi kandydatami 🙂