VI Forum Inicjatyw Lokalnych Warmii i Mazur

Opublikowane przez: Administrator Kaczegobagna październik - 19 - 2016 z Możliwość komentowania VI Forum Inicjatyw Lokalnych Warmii i Mazur została wyłączona

forum inicjatyw lokalnych

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI edycji Forum Inicjatyw Lokalnych Warmii i Mazur 2016. Mottem przewodnim tegorocznego święta organizacji pozarządowych jest słowo “aktywność” we wszystkich możliwych formach. Spotkanie będzie przestrzenią do dyskusji, wymiany doświadczeń i edukacji w obszarze aktywności jednostek, grup, społeczności, organizacji a także instytucji – zarówno tych działających na obszarach wiejskich, jak i w małych miasteczkach czy miastach.

W programie seminaria na wiele różnorodnych tematów m.in. zagadnienia dotyczące różnorodnych form wolontariatu, rewitalizacji społecznej,  streetworkingu, wsparcia i coachingu w aktywizacji społecznej czy regrantingu. Wszystko dlatego, że aktywność społeczna związana jest każdorazowo z różnorodnymi polami działania. Spotkanie reprezentantów z całego województwa, które jest każdorazowo polem do wzajemnej edukacji, wspierania w działaniu i  nawiązywania współpracy odbędzie się w dniach 28-29 października br. w Olsztynie oraz Kaczym Bagnie – Miejscu Inicjatyw Pozytywnych. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 19 października 2016. Do udziału w Forum zapraszamy animatorów, liderów, eduaktorów oraz osoby zainteresowane tematyką, które zgłoszą swój udział za pomocą formularza zgłoszeniowego. Wszystkich Państwa zachęcamy do promowania wydarzenia w swojej okolicy, wśród instytucji, organizacji, społeczności, które mogą być zainteresowane wzięciem udziału.

Udział w Forum jest bezpłatny. FIL rozpoczyna się o godz. 9.00 rejestracją uczestników (rozpoczęcie godz. 10.00). Organizator zapewnia nocleg, wyżywienie oraz materiały – szczegóły w programie. Wymagane jest pisemne zgłoszenie uczestnictwa. Prosimy o przesyłanie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych (znajdą je Państwo na stronie http://www.forumanimatorow.org/ )

Zapraszamy serdecznie!
W przypadku pytań prosimy o kontakt: tel. 608 843 437,
fas.stowarzyszenie@gmail.com

Organizatorem VI edycji FIL jest Forum Animatorów Społecznych.

Forum Inicjatyw Lokalnych Warmii i Mazur organizowane jest w ramach projektów: „Forum Inicjatyw Lokalnych Warmii i Mazur” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz „Aktywne społeczności Warmii i Mazur” współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Program:

http://kaczebagno.pl/wp-content/uploads/2016/10/FIL2016-program.pdf

 

 

Szczegóły oraz zgłoszenia na stronie
i na wydarzeniu

Wyślijcie zgłoszenie i spotkajmy się na święcie organizacji pozarządowych!