Wakacyjnie nakręceni, czyli warsztaty teatralno – filmowe w Kaczym Bagnie!

Opublikowane przez: Administrator Kaczegobagna czerwiec - 13 - 2016 z Możliwość komentowania Wakacyjnie nakręceni, czyli warsztaty teatralno – filmowe w Kaczym Bagnie! została wyłączona

Nie masz pomysłu na wakacje? Chciałbyś spędzić aktywnie czas? Zapraszamy Cię serdecznie na warsztaty teatralno – filmowe do Kaczego Bagna.

wakacyjnie nakreceni

Czterodniowy pobyt z noclegami, kompleksowym wyżywieniem oraz warsztatami zakończony prezentacją finałową.

Organizator z Kaczego Bagna – Miejsca Inicjatyw Pozytywnych:

Michał Łapiński 603789146, @: kaczebagno@kaczebagno.pl

Terminy:

31.07-03.08.2016, grupa dzieci: 8-10 lat

Szczegółowy program wkrótce…

 

Młodzież będzie pracować w 2 lub 3 równoległych grupach w zależności od liczby uczestników i tematyki zajęć. Każdą grupą zajmować się będzie od jednego do trzech instruktorów w zależności od tematyki warsztatu i prezentacji finałowych. Instruktorzy są specjalistami w swojej dziedzinie oraz mają przygotowanie pedagogiczne i animacyjne.

Proszę o poinformowanie dzieci/opiekunów/rodziców, że pobyt i warsztaty odbywają się w niezależnym ośrodku edukacyjno-kulturalnym pracującym metodami aktywnymi opartymi na pedagogice alternatywnej. Jest to dwupiętrowy budynek z ogrodzonym terenem w spokojnej i bezpiecznej okolicy.

Należy zabrać ze sobą: śpiwór, ręcznik, obuwie na zmianę, wygodną odzież, też taką, którą można pobrudzić i dobry humor. Mile widziane instrumenty.

Młodzież śpi na piętrowych łóżkach z wygodnymi materacami (są poduszki i koce). Dysponujemy salą warsztatową (150m2), małą kafeterią, prysznicami na 2 piętrach, łazienkami dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych, klimatyczną stołówką, miejscem na ognisko, boiskiem do siatkówki, dużym zielonym terenem wykorzystywanym do pracy z grupami na świeżym powietrzu.

Cena:

Wycena: 140pln osobodoba x 3 doby = 420pln.

Przy zgłoszeniach grupowych 5 osób i więcej cena 380pln od osoby.

Przy zgłoszeniach grupowych 10 osób i więcej cena 350pln.

Wycena zawiera: Zakwaterowanie, kompleksowe wyżywienie, warsztaty różnotematyczne, zatrudnienie wykwalifikowanych instruktorów (animatorów), koordynację zajęć, występ teatru tańca z ogniem „Czarne Perły” z Kaczego Bagna, sprzęt i materiały warsztatowe (bębny, szczudła, kaski, ochraniacze, kevlarowy sprzęt do tańca z ogniem, sprzęt treningowy, parafinę do tańca z ogniem, łuki, strzały, tarcze, rekwizyty teatralne, garderobę ze strojami itp.). Kwota nie zawiera transportu do i z ośrodka.

Potwierdzeniem udziału jest wysłanie zgłoszenia i wpłata zaliczki w wysokości 100pln na konto:

Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych

Wybudowanie /Kacze Bagno/ 4

13-306 Kurzętnik

Nr konta: 27 2030 0045 1110 0000 0387 9910

Dopisek: Imię, Nazwisko i wiek uczestnika

Poniżej załączamy zgłoszenie do pobrania:

Zgłoszenie na warsztaty