Walentynkowy Upominek z Pracowni Ceramicznej

Opublikowane przez: Administrator Kaczegobagna styczeń - 18 - 2022 z Możliwość komentowania Walentynkowy Upominek z Pracowni Ceramicznej została wyłączona

Już niedługo święto zakochanych.

Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla drugiej połówki zapraszamy Was do naszej pracowni ceramicznej w której waszemu uczuciu możecie nadać rzeczywistą formę.

W trakcie warsztatu będziecie mieli możliwość stworzyć jedyne i niepowtarzalne dzieło które pokaże drugiej osobie jak bardzo ją kochacie. Przecież wiadomo że największą wartość mają prezenty w których ukryta jest cząstka własnej duszy.

Zapraszamy Was solo – jeśli chcecie zrobić niespodziankę bliskiej osobie – bądź razem by w miłej atmosferze przy cieple naszego pieca spędzić wieczór w Kaczym Bagnie.

W cenie warsztatu oferujemy pomoc merytoryczną naszego instruktora, materiały oraz narzędzia, serwis kawowy z przepysznym domowym ciastem.

Cena: za 1,5 godziny zajęć jeśli przyjdziesz sam/sama 50PLN, jeśli wybierzecie się do nas razem 40PLN od osoby.

Dodatkowo możemy wypalić i poszkliwić wasze prace, aby były trwałe i służyły Wam przez długie lata. Cały proces trwa około 10 dni więc zapraszamy do naszej pracowni już teraz!

Cena wypalenia i poszkliwienia już od 25PLN

Zapisy oraz wszelkie informacje dotyczące wydarzenia:
Telefon: 515-822-900
Mail: biuro@kaczebagno.pl

Wydarzenie organizowane jest z zachowaniem aktualnych zaleceń i obostrzeń epidemicznych.

Zachęcamy również do zakupienia prac już stworzonych w naszej pracowni.