Warsztaty fotograficzne w Kaczym Bagnie

Opublikowane przez: Administrator Kaczegobagna kwiecień - 23 - 2019 z Możliwość komentowania Warsztaty fotograficzne w Kaczym Bagnie została wyłączona

Masz lustrzankę a ciągle używasz trybu AUTO? Nie łapiesz się w dostępnych trybach i ustawieniach swojego aparatu? Robisz zdjęcia intuicyjnie? Te warsztaty są dla Ciebie!

Ponadto jeżeli masz tzw “bezlusterkowca” lub nie masz lustrzanki, ale chciałbyś poznać temat, również zapraszamy! Masz właśnie okazję zaprzyjaźnić się ze swoim aparatem i dostać dużą dawkę wiedzy “jak robić dobre zdjęcia?”. Bądź z nami!

 

Na warsztacie fotograficznym otrzymujesz:
– 8 godzin fotograficznych konkretów
– ogrom wiedzy z zakresu obsługi lustrzanki oraz podstaw fotografii
– wszystkie wiadomości teoretyczne będziemy od razu wdrażać w praktykę
– plener fotograficzny – będziemy się uczyć portretu oraz naturalnej fotografii dziecięcej w praktyce
– wegetariański, pyszny i zdrowy obiad (około g.14.00)
– smaczna kolacja (około g.19.00)
– ciepłe i zimne napoje
– dodatkowo przed/po warsztacie możesz skorzystać z noclegu z śniadaniem na miejscu, a nawet przyjechać z całą rodziną (koszt warsztatu z jednym noclegiem i śniadaniem to 300zł). W kwestii rezerwacji miejsc noclegowych – zadzwoń do Bartka 📱697 440 650

Po warsztacie:
– zaprzyjaźnisz się ze swoją lustrzanką
– zaczniesz robić piękne zdjęcia z rozmytym tłem
– będziesz umiał zapanować nad ostrością w aparacie
– zrobisz zdjęcia nieporuszone i świadome zdjęcia z ruchem w roli głównej
– nareszcie zapanujesz nad kolorystyką Twoich zdjęć
– poznasz moje triki na kontrastowe, nasycone barwą i ostrością zdjęcia
– nauczysz się zasad kompozycji w fotografii i twoje zdjęcia będą przyciągały uwagę
– dowiesz się jakie światło jest naszym sprzymierzeńcem i jak nad nim zapanować

Prawda, że to dużo wartościowych umiejętności? Dodatkowo wszystko w przyjaznej atmosferze i klimacie SLOW, a po warsztacie nadal masz fotograficzne wsparcie na grupie Agaty https://www.facebook.com/groups/fotopraktyka
Masz pytania? Dzwoń śmiało ☎ 503 034 555

Ale to nie wszystko! Po warsztacie najciekawsze prace wszystkich uczestników będą opublikowane na wystawie lokalnej galerii!

GDZIE?
Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych, w którym na pewno poczujesz się swobodnie i twórczo. Możesz tu liczyć na przyjazne przyjęcie, twórcze myślenie i klimatyczne przestrzenie. Na warsztatach mamy do dyspozycji przestronną i klimatyczną salę warsztatową, piękne ceglane podpiwniczenie oraz dużą łąkę. Zapraszamy do skorzystania z noclegu oraz piękna okolicznej przyrody.
Dodatkowo dla wszystkich przyjezdnych osób oferujemy na miejscu możliwość noclegu z śniadaniem. Możesz przyjechać całą rodziną i poza warsztatami odpocząć w pięknych okolicach Brodnickiego Parku Krajobrazowego oraz meandrującej Drwęcy.
Nocleg oferujemy we wspólnej sali sypialnej, na pełnowymiarowych łóżkach piętrowych. Ośrodek posiada pełen węzeł sanitarny i w pełni wyposażoną kuchnię. Koszt warsztatu z 1 noclegiem i śniadaniem to 300zł. W kwestii rezerwacji miejsc noclegowych – zadzwoń do Bartka 697 440 650

KTO?
Agata Kowalik – Cześć to ja poprowadzę dla Was ten warsztat! Zawodowo od kilkunastu lat jestem fotografem, a amatorsko fotografuję już od szkoły podstawowej:) Świat fotografii jest dla mnie codzienną dawką magii w życiu. Uwielbiam fotografować ludzi i na co dzień realizuje przede wszystkim zdjęciowe sesje rodzinne, kobiece, we dwoje i biznesowe. Dla przyjemności robię również zdjęcia okolicznej natury, dla której przeprowadziłam się tu wraz z rodziną ze Śląska.
Prywatnie mam duszę jednorożca, jestem wegetarianką, miłośniczką zdrowego i ekologicznego jedzenia, tańca, jogi, biegania, czytania, podróżowania i wszystkiego, co sprawia mi dziką radość. Optymistycznie patrzę na otaczający mnie Wszechświat, lubię zmiany i różnorodne doświadczenia!
Mój domek w sieci👉 www.agatakowalik.com
Chcesz jeszcze o coś dopytać? 503 034 555