„We wrześniu zakochaj się w Sobie!” – warsztaty pewności siebie dla kobiet

Opublikowane przez: Administrator Kaczegobagna sierpień - 4 - 2016 z Możliwość komentowania „We wrześniu zakochaj się w Sobie!” – warsztaty pewności siebie dla kobiet została wyłączona

Warsztaty pewności siebie dla kobiet

We wrześniu – zakochaj się w SOBIE” to weekendowe, autorskie warsztaty dla kobiet, które potrzebują uwierzyć w siebie, docenić i polubić siebie bardziej, zaopiekować się swoimi potrzebami, wziąć głęboki oddech i poczuć się dobrze sama ze sobą. Szkolenie pomoże Ci i innym uczestniczkom zatrzymać się na chwilę i poświęcić sobie uwagę, by zauważyć, co możesz jeszcze dla siebie zrobić, by wieść satysfakcjonujące życie w zgodzie ze sobą i miłością do samej siebie.

ODKRYJ SIŁĘ W BYCIU SOBĄ!

Bez potrzeby bycia idealną, zaspakajania oczekiwań i potrzeb ludzi w koło, ale z pewnością siebie, świadomością własnych zalet i potencjału.

Dzięki udziałowi w warsztacie:

– nauczysz się doceniać siebie

– odkryjesz swoje mocne strony i swój potencjał

– polubisz się bardziej!

– zaczniesz budować pozytywny obraz siebie i kreować budujące myśli na swój temat

– zatrzymasz się na chwilę i poświęcisz sobie uwagę, by przyjrzysz się swoim potrzebom

– bardziej w siebie uwierzysz i zyskasz większą gotowość i wolność w byciu po prostu sobą

– poczujesz, że jesteś ważna i wyjątkowa i że masz w sobie moc oraz siłę, by żyć w zgodzie ze sobą

– dowiesz się dlaczego dobre traktowanie siebie jest ważne w relacjach z otoczeniem

– otrzymasz wsparcie od innych kobiet, którym również zależy by pewnie kroczyć przez życie i dokonywać własnych wyborów

– zrelaksujesz się i odpoczniesz

Co jeszcze?

Liczę że uwolnisz się od ciągłej potrzeby bycia idealną i udowadniania tego innym oraz zaspakajania tak wielu potrzeb i oczekiwań w koło;

Zweryfikujesz czy to co robisz i to jak żyjesz, jest tym, czego dla siebie pragniesz;

Lepiej poznasz siebie i swoje mocne strony – będziemy uczyć się myśleć i mówić o nich;

Mam nadzieję, że poczujesz, iż masz moc by żyć szczęśliwie, a pozytywna energia zmotywuje cię do działania i wprowadzania zmian.

Zapraszam Cię na spotkanie z samą sobą i zawarcie nowej przyjaźni!

Spotkamy się w gronie kilkunastu kobiet i skupimy tylko na sobie.

REKOMENDACJE I OPINIE UCZESTNICZEK POPRZEDNIEJ EDYCJI:

Bardzo dużo dobrej energii. Potężna wiedza o sobie samej. Zdecydowanie widzę już większą pewność u siebie. Wiem co chcę i że nic nie muszę..” (uczestniczka)

Kamila jest wspaniałym przewodnikiem, cierpliwą i ciepłą osobą, przy której czuję się bezpiecznie i akceptowana…, polecam warsztaty kobietom, które chciałyby przyjrzeć się sobie i zastanowić w jakim momencie swego życia są i kim są. Warsztaty pozwolą wam na chwilę spojrzeć na siebie i tylko na siebie, bez głowy pełnej zmartwień i trosk o innych…” (uczestniczka)

Kończę warsztaty poruszona. Wierzę, że to początek czegoś nowego i dobrego – zmiany na lepsze w moim życiu. Otrzymałam tutaj narzędzia pomocne przy pracy nad sobą i ze sobą. Najistotniejsza dla mnie była przyjazna i bezpieczna atmosfera. Zaglądanie do wnętrza wymaga wiele czułości, taktu i ciepła – wszystko to tutaj znalazłam i dzięki temu miałam odwagę zajrzeć w siebie, a Kamila w delikatny i czuły sposób pomogła mi przejść przez trudniejsze momenty. Jej osobowość sprzyja pracy nad sobą. Koncentrowała naszą uwagę na nas samych, jest ciepła, pozytywna i przyjazna, a do tego konkretna i rzeczowa.” (uczestniczka)

Poczułam się akceptowana, pełna kobiecej energii. Naładowałam akumulatory! Chciałam się zrelaksować i odpocząć i to się udało na 200%. To było przyjemne spotkanie w kobiecym kręgu.” (uczestniczka)

W skali od 1 do 6 warsztaty oceniam oczywiście na 6. Kamila cudownie się spisała, dała nam tak dużo ciepła, wyrozumiałości i cierpliwości. Z jej ust płynęła mądrość i ciepło, której bardzo potrzebowałam. Było super…” (uczestniczka)

Polecam te warsztaty wszystkim kobietom, trochę zagubionym, chcącym się zatrzymać i porozmawiać z życzliwymi osobami. Miejsce warsztatów bajkowe, pozwala całkowicie odciąć się od codziennego życia. Jedzenie było przepyszne, wiele potraw jadłam pierwszy raz. Czułam się tu jak księżniczka. Przeszłam totalną metamorfozę w środku, wydobyłam z siebie to, co naprawdę czuję. Odnalazłam „to coś”, co mnie blokowało i odpowiedziałam sobie na wiele pytań. Te warsztaty pozwolą mi zmienić swoje życie, przerosły moje oczekiwania.., czuję siłę i moc do działania… Kamila jest tak wspaniałą osoba, ma w sobie tyle ciepła, ze wystarczy przebywać obok i już człowiek ma radość w sercu.” (uczestniczka)

Polecam te warsztaty wszystkim kobietom, które w jakimś stopniu mają poczucie pewnego braku i same nie wiedzą do końca co to jest – aby mogły przeprowadzić introspekcję i odnaleźć prawdziwe Ja” (uczestniczka)

Dostrzegłam w sobie, ze jestem kobietą, która ma swoje potrzeby i pragnienia. Wiem już, że świat się nie zawali w momencie, kiedy poświęcę sobie czas. Warsztaty skończyłam pełna optymizmu i nadziei. Kamila jesteś wielka! Prowadzone przez ciebie warsztaty obudziły we mnie tyle pozytywnych emocji…twoje ciepło i wyrozumiałość wpływały na cudowną atmosferę, która mi towarzyszyła. Dziękuję ci za przestrzeń wsparcie, które mi dałaś.” (uczestniczka)

W skali 1-10 warsztaty oceniam na 20. Wspaniale Kamila prowadzi warsztaty, potrafi sprawić, że grupa nieznajomych sobie ufa. Atmosfera była wspaniała, zajęcia motywują do dalszego działania” (uczestniczka)

Jestem pod wielkim wrażeniem. Po warsztatach mogę powiedzieć, ze gdybym miała przyjechać jeszcze raz, to cena nie miałaby znaczenia” (uczestniczka)

KTO:

Warsztaty poprowadzi Kamila Kulpa – prezeska Fundacji Psychoedukacyjnej ASPIRACJE, pedagożka, socjoterapeutka, trenerka oraz animatorka społeczna od 8 lat prowadząca warsztaty i szkolenia rozwojowe. Absolwentka Studium Socjoterapii i Psychoterapii (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne), Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP, Szkoły Animatorów Społecznych, wielu kursów i szkoleń z zakresu animacji, pracy trenerskiej, umiejętności społecznych i psychoedukacyjnych. Współwłaścicielka ośrodka edukacji alternatywnej Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych, gdzie prowadzi warsztaty, treningi i szkolenia. Autorka wielu projektów i cykli edukacyjnych, w tym Szkół Umiejętności Coachingowych. Ale przede wszystkim kobieta, która od lat pracuje nad pewnością siebie i pomaga w tym innym. Wszystko co ci zaproponuję – przetestowałam na sobie. Moje doświadczenie to szkoła życia, którą otrzymałam, samodzielnie realizując swoje marzenia i plany, ucząc się i rozwijając, pracując z młodzieżą i dorosłymi, współtworząc biznes, w który mało kto wierzył. Kobieta, która ma wiele aspiracji i chce pomagać innym odkrywać własne.

MIEJSCE:

Będziemy gościć w Kaczym Bagnie – Miejscu Inicjatyw Pozytywnych (kaczebagno.pl) – ośrodku na co dzień zajmującym się pracą warsztatową/szkoleniową skupioną na rozwoju osobistym i edukacji nieformalnej. To niezależny ośrodek edukacji i animacji znajdujący się niedaleko Nowego Miasta Lubawskiego, specjalizujący się w pracy z grupami młodzieżowymi i dorosłymi w oparciu o proces grupowy, a także realizujący szereg warsztatów artystycznych Posiada on pełne zaplecze noclegowo – cateringowe usytuowane na Warmii w okolicy pól, lasów i łąk. Mieszkać będziecie w jednej wspólnej Sali noclegowej – na co dzień przeznaczonej dla 40 osób – was będzie max 14 (na wzór kubryku na żaglowcu, co niesamowicie sprzyja integracji), ale jeśli potrzebujesz więcej prywatności są tam skromne 2 pokoje 2-3 osobowe oraz 2 pokoiki 2-osobowe na poddaszu (dawniej strych ) za dodatkową opłatą. Ośrodek zapewnia kameralność, przyjmując jednorazowo tylko jedną grupę.

Na terenie obiektu znajdują się: kuchnia, stołówka, 5 łazienek z prysznicami, miejsce na ognisko, 3 duże werandy z widokiem na malowniczą okolicę, sala warsztatowa, pracownia ceramiczna, duża altana ogrodowa, kafeteria – chillout room, 3,5ha terenów zielonych do realizacji zajęć, oraz do wyłącznej dyspozycji dla uczestniczek – przytulna piwniczka z kominkiem i barem na wyłączność! Teren jest ogrodzony i bezpieczny.

WYŻYWIENIE:

3 posiłki dziennie, w dniu przyjazdu zaczynamy obiadem (dwudaniowym), w dniu wyjazdu kończymy obiadem, serwis kawowy. Stały dostęp dla uczestników do w pełni wyposażonej kuchni. Kacze Bagno słynie ze smacznej kuchni. Posiłki przygotowywane są ze świeżych produktów od lokalnych dostawców. Gotujemy wg. różnych diet.

W CENIE:

Nocleg, wyżywienie, serwis kawowy, kurs i materiały. Nie pokrywamy kosztów transportu.

Zatem: 2 noclegi we wspólnej Sali noclegowej, pełne wyżywienie, sala szkoleniowa, ośrodek na wyłączność, sprzęt i materiały za 440zł, jeśli chcesz mieszkać w pokoju to 480zł (ilość miejsc ograniczona).

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy i odeślij na wskazany adres mailowy, a My szybko skontaktujemy się z Tobą.

Pobierz formularz zgłoszeniowy

PROGRAM

We wrześniu – zakochaj się w SOBIE!”

PIĄTEK 09.09.16

16:00

Obiad

16:45

Warsztaty

18:15

Przerwa kawowa

18:30

Warsztaty

20:00

Kolacja

20:30

Czas wolny, integrujemy się

SOBOTA 10.09.16

07:45

Poranne ćwiczenia dla chętnych (elementy jogi)

08:15

Śniadanie

9:00

Warsztaty

11:00

Przerwa kawowa

11:15

Warsztaty

13:30

Obiad

15:00

Warsztaty

16:30

Przerwa kawowa

16:45

Warsztaty

18:30

Kolacja

19:30

Warsztat artystyczny (1godzina)

20:30

Czas wolny, integrujemy się

NIEDZIELA 11.09.16

07:45

Poranne ćwiczenia dla chętnych (elementy jogi)

08:15

Śniadanie

09:00

Warsztaty

11:00

Przerwa kawowa

11:15

Warsztaty

13:30

Obiad

14:00

Wyjazd

Proszę zabrać ze sobą matę do ćwiczeń – przyda się

W trakcie warsztatów odbywać się będzie relaksacja/medytacja – warto na zajęcia ubrać się wygodnie i na luzie 😉 Do relaksacji/medytacji zapewnimy wygodne materace.