Warsztaty pewności siebie dla kobiet – „W maju zakochaj się w sobie”

Opublikowane przez: Administrator Kaczegobagna kwiecień - 3 - 2018 z Możliwość komentowania Warsztaty pewności siebie dla kobiet – „W maju zakochaj się w sobie” została wyłączona

 

W Maju – Zakochaj się w SOBIE”

To weekendowe, autorskie warsztaty dla kobiet, które potrzebują uwierzyć w siebie, docenić i polubić siebie bardziej, zaopiekować się swoimi potrzebami, wziąć głęboki oddech i poczuć się dobrze sama ze sobą. Szkolenie pomoże Ci i innym uczestniczkom zatrzymać się na chwilę i poświęcić sobie uwagę, by zauważyć, co możesz jeszcze dla siebie zrobić, by wieść satysfakcjonujące życie w zgodzie ze sobą i miłością do samej siebie. Czyż może być na to lepsza pora niż maj? 🙂

ODKRYJ SIŁĘ W BYCIU SOBĄ! Bez potrzeby bycia idealną, zaspakajania oczekiwań i potrzeb ludzi w koło, ale z pewnością siebie, świadomością własnych zalet i potencjału.

DZIĘKI UDZIAŁOWI W WARSZTATACH:

– nauczysz się doceniać siebie

– odkryjesz swoje mocne strony i swój potencjał

– polubisz się bardziej!

– zaczniesz budować pozytywny obraz siebie i kreować budujące myśli na swój temat

– zatrzymasz się na chwilę i poświęcisz sobie uwagę, by przyjrzysz się swoim potrzebom

– bardziej w siebie uwierzysz i zyskasz większą gotowość i wolność w byciu po prostu sobą

– poczujesz, że jesteś ważna i wyjątkowa i że masz w sobie moc oraz siłę, by żyć w zgodzie ze sobą

– dowiesz się dlaczego dobre traktowanie siebie jest ważne w relacjach z otoczeniem

– otrzymasz wsparcie od innych kobiet, którym również zależy, by pewnie kroczyć przez życie i dokonywać własnych wyborów

– zrelaksujesz się i odpoczniesz dzięki relaksacjom

CO JESZCZE?

Liczę, że uwolnisz się od ciągłej potrzeby bycia idealną i udowadniania tego innym oraz zaspakajania tak wielu potrzeb i oczekiwań w koło;

Zweryfikujesz czy to, co robisz i to jak żyjesz, jest tym, czego dla siebie pragniesz;

Lepiej poznasz siebie i swoje mocne strony – będziemy uczyć się myśleć i mówić o nich;

Mam nadzieję, że poczujesz, iż masz moc by żyć szczęśliwie, a pozytywna energia zmotywuje cię do działania i wprowadzania zmian.

Zapraszam Cię na spotkanie z samą sobą i zawarcie nowej przyjaźni!

Spotkamy się w gronie kilkunastu kobiet i skupimy tylko na sobie. Kiedy ostatnio przeżyłaś coś podobnego?

REKOMENDACJE I OPINIE UCZESTNICZEK POPRZEDNIEJ EDYCJI:

Bardzo dużo dobrej energii. Potężna wiedza o sobie samej. Zdecydowanie widzę już większą pewność u siebie. Wiem, co chcę i że nic nie muszę..” (uczestniczka I edycji)

Kamila jest wspaniałym przewodnikiem, cierpliwą i ciepłą osobą, przy której czuję się bezpiecznie i akceptowana…, polecam warsztaty kobietom, które chciałyby przyjrzeć się sobie i zastanowić w jakim momencie swego życia są i kim są. Warsztaty pozwolą wam na chwilę spojrzeć na siebie i tylko na siebie, bez głowy pełnej zmartwień i trosk o innych…” (uczestniczka I edycji)

Kończę warsztaty poruszona. Wierzę, że to początek czegoś nowego i dobrego – zmiany na lepsze w moim życiu. Otrzymałam tutaj narzędzia pomocne przy pracy nad sobą i ze sobą. Najistotniejsza dla mnie była przyjazna i bezpieczna atmosfera. Zaglądanie do wnętrza wymaga wiele czułości, taktu i ciepła – wszystko to tutaj znalazłam i dzięki temu miałam odwagę zajrzeć w siebie, a Kamila w delikatny i czuły sposób pomogła mi przejść przez trudniejsze momenty. Jej osobowość sprzyja pracy nad sobą. Koncentrowała naszą uwagę na nas samych, jest ciepła, pozytywna i przyjazna, a do tego konkretna i rzeczowa.” (uczestniczka I edycji)

Poczułam się akceptowana, pełna kobiecej energii. Naładowałam akumulatory! Chciałam się zrelaksować i odpocząć i to się udało na 200%. To było przyjemne spotkanie w kobiecym kręgu.” (uczestniczka i edycji)

W skali od 1 do 6 warsztaty oceniam oczywiście na 6. Kamila cudownie się spisała, dała nam tak dużo ciepła, wyrozumiałości i cierpliwości. Z jej ust płynęła mądrość i ciepło, której bardzo potrzebowałam. Było super…” (uczestniczka I edycji)

Polecam te warsztaty wszystkim kobietom, trochę zagubionym, chcącym się zatrzymać i porozmawiać z życzliwymi osobami. Przeszłam totalną metamorfozę w środku, wydobyłam z siebie to, co naprawdę czuję. Odnalazłam „to coś”, co mnie blokowało i odpowiedziałam sobie na wiele pytań. Te warsztaty pozwolą mi zmienić swoje życie, przerosły moje oczekiwania.., czuję siłę i moc do działania… Kamila jest tak wspaniałą osoba, ma w sobie tyle ciepła, ze wystarczy przebywać obok i już człowiek ma radość w sercu.” (uczestniczka I edycji)

Polecam te warsztaty wszystkim kobietom, które w jakimś stopniu mają poczucie pewnego braku i same nie wiedzą do końca co to jest – aby mogły przeprowadzić introspekcję i odnaleźć prawdziwe Ja” (uczestniczka I edycji)

Dostrzegłam w sobie, ze jestem kobietą, która ma swoje potrzeby i pragnienia. Wiem już, że świat się nie zawali w momencie, kiedy poświęcę sobie czas. Warsztaty skończyłam pełna optymizmu i nadziei. Kamila jesteś wielka! Prowadzone przez ciebie warsztaty obudziły we mnie tyle pozytywnych emocji…twoje ciepło i wyrozumiałość wpływały na cudowną atmosferę, która mi towarzyszyła. Dziękuję ci za przestrzeń wsparcie, które mi dałaś.” (uczestniczka I edycji)

W skali 1-10 warsztaty oceniam na 20. Wspaniale Kamila prowadzi warsztaty, potrafi sprawić, że grupa nieznajomych sobie ufa. Atmosfera była wspaniała, zajęcia motywują do dalszego działania” (uczestniczka I edycji)

Jestem pod wielkim wrażeniem. Po warsztatach mogę powiedzieć, ze gdybym miała przyjechać jeszcze raz, to cena nie miałaby znaczenia” (uczestniczka I edycji)

KTO:

Warsztaty poprowadzi Kamila Kulpa – prezeska Fundacji Psychoedukacyjnej ASPIRACJE, pedagożka, terapeutka Skoncentrowana na Rozwiązaniach w trakcie certyfikacji, trenerka oraz animatorka od 10 lat prowadząca warsztaty i szkolenia rozwojowe. Absolwentka Centrum Rozwiązań (Toruń), Studium Socjoterapii i Psychoterapii (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne), Psychologii Pozytywnej, Szkoły Trenerów STOP, Szkoły Animatorów Społecznych, wielu kursów i szkoleń z zakresu rozwoju osobistego, animacji, pracy trenerskiej, umiejętności społecznych i psychoedukacyjnych. Współwłaścicielka ośrodka edukacji alternatywnej Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych, gdzie prowadzi warsztaty, treningi i szkolenia. Autorka wielu projektów i cykli edukacyjnych, w tym Szkół Umiejętności Coachingowych. Ale przede wszystkim kobieta, która od lat pracuje nad pewnością siebie i pomaga w tym innym. Wszystko co Ci zaproponuję – przetestowałam na sobie. Moje doświadczenie to szkoła życia, którą otrzymałam, samodzielnie realizując swoje marzenia i plany, ucząc się i rozwijając, pracując z młodzieżą i dorosłymi, współtworząc biznes, w który mało kto wierzył. Kobieta, która ma wiele aspiracji i chce pomagać innym odkrywać własne.

MIEJSCE:

Tym razem spotkamy się w Elblągu. Gościć będziemy w Centrum Uważności na ulicy Wieżowej 12/3, gdzie na co dzień odbywają się piękne praktyki rozwojowe, nie tylko dla kobiet 🙂

PROGRAM:

Program szkolenia(klinij, aby pobrać)

CATERING:

Catering zapewni nam Naturalna Żywność z Elbląga /www.naturalnazywnosc.pl/. Sklep z naturalną, eco żywnością oraz cateringiem czyli Anita Pawlak – wspaniała kobieta, na co dzień wspierająca innych w zdrowym odżywianiu się, absolwentka I edycji „Zakochaj się w sobie”. To ona zadba o serwis kawowy i lunch w sobotę i w niedzielę. Wszystko ze zdrowych produktów i bez mięsa. Będziemy oczyszczać duszę i ciało 🙂

W CENIE:

Kurs „Zakochaj się w Sobie” ze wszystkimi materiałami od piątku do niedzieli, serwis kawowy z poczęstunkiem, lunch w sobotę i w niedzielę, koszty sali itp. – za 440 zł od osoby / w przypadku zgłoszeń 2 i więcej osób cena wynosi 420 zł od osoby (ilość miejsc ograniczona). Po wysłaniu zgłoszenia prosimy wpłacić zaliczkę w wysokości 200zł na konta Fundacji ASPIRACJE z dopiskiem „Imię i nazwisko, warsztat Zakochaj się w sobie”. Nr konta: BGZ BNP Paribas 28 2030 0045 1110 0000 0386 8640.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy i odeślij na wskazany adres mailowy, a My szybko skontaktujemy się z Tobą.

formularz zgłoszeniowy(kliknij, aby pobrać)

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?

Wygodny strój, matę /do ćwiczeń/ jeśli posiadasz, ewentualnie swój ulubiony koc i poduszkę – przyda się do relaksacji, które będą pięknym uzupełnieniem naszych warsztatów 🙂 Na miejscu będzie kilka mat i koców dla uczestniczek.

UWAGA:

Fundacja zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów w wypadku nie zebrania minimalnej liczby uczestniczek. Organizatorki poinformują uczestniczki o tym najpóźniej do dnia 13.05.2018.