Warsztaty pewności siebie dla Kobiet!

Opublikowane przez: Administrator Kaczegobagna marzec - 7 - 2016 z Możliwość komentowania Warsztaty pewności siebie dla Kobiet! została wyłączona

W maju - Zakochach sie w sobie - Fundacja Aspiracje7

W maju – zakochaj się w SOBIE” to weekendowe, autorskie warsztaty dla kobiet, które potrzebują bardziej uwierzyć w siebie, docenić i polubić siebie bardziej, zaopiekować się swoimi potrzebami, wziąć głęboki oddech i poczuć się dobrze sama ze sobą. Szkolenie pomoże Ci i innym uczestniczkom zatrzymać się na chwilę i poświęcić sobie uwagę, by zauważyć co możesz dla siebie zrobić, by wieść satysfakcjonujące życie w zgodzie ze sobą i miłością do samej siebie.

ODKRYJ SIŁĘ W BYCIU SOBĄ!

Bez potrzeby bycia idealną, zaspakajania oczekiwań i potrzeb ludzi w koło, ale z pewnością siebie, świadomością własnych zalet i potencjału.

Dzięki udziałowi w warsztacie:

– nauczysz się doceniać siebie

– odkryjesz swoje mocne strony i swój potencjał

– polubisz się bardziej!

– zaczniesz budować pozytywny obraz siebie i kreować budujące myśli na swój temat

– zatrzymasz się na chwilę i poświęcisz sobie uwagę by przyjrzysz się swoim potrzebom

– bardziej w siebie uwierzysz i zyskasz większą gotowość i wolność w byciu po prostu sobą

– poczujesz, że jesteś ważna i wyjątkowa i że masz w sobie moc oraz siłę, by żyć w zgodzie ze sobą

– dowiesz się dlaczego dobre traktowanie siebie jest ważne w relacjach z otoczeniem

– otrzymasz wsparcie od innych kobiet, którym również zależy by pewnie kroczyć przez życie i dokonywać własnych wyborów

Co jeszcze?

Liczę że uwolnisz się od ciągłej potrzeby bycia idealną i udowadniania tego innym oraz zaspakajania tak wielu potrzeb i oczekiwań w koło;

Zweryfikujesz czy to co robisz i to jak żyjesz, jest tym czego dla siebie pragniesz;

Lepiej poznasz siebie i swoje mocne strony – będziemy uczyć się myśleć i mówić o nich;

Mam nadzieję, że poczujesz iż masz moc by żyć szczęśliwie, a pozytywna energia zmotywuje cię do działania i wprowadzania zmian.

Zapraszam Cię na spotkanie z samą sobą i zawarcie nowej przyjaźni!

Spotkamy się w gronie kilkunastu kobiet i skupimy tylko na sobie.

KTO:

Warsztaty poprowadzi Kamila Kulpa – prezeska Fundacji Psychoedukacyjnej ASPIRACJE, pedagożka, socjoterapeutka, trenerka oraz animatorka społeczna od 8 lat prowadząca warsztaty i szkolenia rozwojowe. Absolwentka Studium Socjoterapii i Psychoterapii (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne), Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP, Szkoły Animatorów Społecznych, wielu kursów i szkoleń z zakresu animacji, pracy trenerskiej, umiejętności społecznych i psychoedukacyjnych. Współwłaścicielka ośrodka edukacji alternatywnej Kacze Bagno – Miejsce Inicjatyw Pozytywnych, gdzie prowadzi warsztaty, treningi i szkolenia. Autorka wielu projektów i cykli edukacyjnych, w tym Szkół Umiejętności Coachingowych. Ale przede wszystkim kobieta, która od lat pracuje nad pewnością siebie i pomaga w tym innym. Wszystko co ci zaproponuję – przetestowałam na sobie. Moje doświadczenie to szkoła życia, którą otrzymałam, samodzielnie realizując swoje marzenia i plany, ucząc się i rozwijając, pracując z młodzieżą i dorosłymi, współtworząc biznes, w który mało, kto wierzył. Kobieta, która ma wiele aspiracji i chce pomagać innym, odkrywać własne.

MIEJSCE:

Będziemy gościć w Kaczym Bagnie – Miejscu Inicjatyw Pozytywnych (kaczebagno.pl) – ośrodku na co dzień zajmującym się pracą warsztatową/szkoleniową skupioną na rozwoju osobistym i edukacji nieformalnej. To niezależny ośrodek edukacji i animacji znajdujący się niedaleko Nowego Miasta Lubawskiego, specjalizujący się w pracy z grupami młodzieżowymi i dorosłymi w oparciu o proces grupowy, a także realizujący szereg warsztatów artystycznych Posiada on pełne zaplecze noclegowo – cateringowe usytuowane na Warmii w okolicy pól, lasów i łąk. Mieszkać będziemy w jednej wspólnej Sali noclegowej (na wzór kubryku na żaglowcu – co niesamowicie sprzyja integracji), ale jeśli potrzebujesz więcej prywatności są tam 2 pokoje 2-3 osobowe oraz 2 pokoiki 2-osobowe na poddaszu za dodatkową opłatą. Ośrodek zapewnia kameralność, przyjmując jednorazowo tylko jedną grupę.

Na terenie obiektu znajdują się: kuchnia, stołówka, 5 łazienek z prysznicami, miejsce na ognisko, 3 duże werandy z widokiem na malowniczą okolicę, sala warsztatowa, pracownia ceramiczna, duża altana ogrodowa, kafeteria – chillout room, 3,5ha terenów zielonych do realizacji zajęć, oraz do wyłącznej dyspozycji dla uczestniczek – przytulna piwniczka z kominkiem i barem na wyłączność! Teren jest ogrodzony i bezpieczny.

WYŻYWIENIE:

3 posiłki dziennie, w dniu przyjazdu zaczynamy obiadem (dwudaniowym), w dniu wyjazdu kończymy obiadem, serwis kawowy. Stały dostęp dla uczestników do w pełni wyposażonej kuchni. Kacze Bagno słynie ze smacznej kuchni. Posiłki przygotowywane są ze świeżych produktów od lokalnych dostawców. Gotujemy wg. różnych diet.

W CENIE:

Płacisz tylko za nocleg, wyżywienie i materiały. Warsztaty dostajesz gratis – a w zamian poproszę cię o szczegółową informację zwrotną, by dzięki Twojej opinii zewaluować szkolenie i udoskonalone wprowadzić na rynek, jako produkt Fundacji ASPIRACJE.

Zatem: 2 noclegi we wspólnej Sali noclegowej, pełne wyżywienie, sala szkoleniowa, ośrodek na wyłączność, sprzęt i materiały za 200zł, jeśli chcesz mieszkać w pokoju to 230zł (ilość miejsc ograniczona).

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy i odeślij na wskazany adres mailowy, a My szybko skontaktujemy się z Tobą.

Formularz zgłoszeniowy – „W maju – zakochaj się w Sobie”