Zdrowe gotowanie – bezpłatne warsztaty kulinarne w Kaczym Bagnie

Opublikowane przez: Administrator Kaczegobagna lipiec - 18 - 2016 z Możliwość komentowania Zdrowe gotowanie – bezpłatne warsztaty kulinarne w Kaczym Bagnie została wyłączona

Projekt CUMA

Jeśli nie tolerujesz glutenu lub laktozy, masz alergie pokarmowe lub twoje dziecko wymaga szczególnej diety, albo po prostu chcesz zdrowo się odżywiać – to te warsztaty są dla ciebie!

W ramach projektu CUMA – Ciało, Umysł, Moc, Aktywność zapraszamy na bezpłatne warsztaty kulinarne ze zdrowego gotowania. Odbędą się 3 spotkania:

  • „Gotowanie bez glutenu” 08.08 o godz. 18:00,
  • „Gotowanie bez laktozy” 29.08 o godz. 18:00
  • „Gotowanie bez cukru” 12.09 o godz. 18:00.

Warsztaty odbędą się w Kaczym Bagnie – Miejscu inicjatyw Pozytywnych (droga na Gwiździny), a poprowadzi je pani Anita Pawlak z Elbląga – specjalistka od naturalnej żywności, wieloletni praktyk kuchni roślinnej znajdująca rozwiązania na każdą dietę i alergię, założycielka sklepu „Naturalna Żywność” w Elblągu.

Warsztaty przewidujemy dla 12 osób – decyduje kolejność zgłoszeń, na które czekamy do 07.08 pod nr 502434515 lub mailowo: fundacja.aspiracje@o2.pl. Organizatorzy zapewniają wszystkie potrzebne sprzęty i produkty. Nie musisz umieć gotować – warsztaty będą prowadzone od podstaw! ZAPRASZAMY w imieniu Fundacji ASPIRACJE 🙂

cuma-promo-jpg